Kurumsal

WebKompetan | Kişisel, Kurumsal Web Sitee-Ticaret PaketleriWeb Site SeoGoogle Reklam & EntegrasyonSosyal Ağ Reklam & YönetimKurumsal Kimlik & Logo

Web Kompetan Hakkımızda

Gebze’de faaliyet gösteren firmamız,  Web Tasarım ile giriş yaptığı bilişim sektöründe sürekli gelişim göstererek faaliyet alanlarına sürekli yenilerini eklemiştir. Genç, dinamik ve tecrübeli ekibiyle Web Tasarım, E-ticaret Yazılımları, Yazılım Geliştirme, Sosyal Medya Yönetimi, Seo Çalışmaları, CRM Yazılımları gibi birçok hizmet sağlamaktadır.

Web Kompetan; Hizmet verdiği tüm alanlarda kalite ve görsele büyük önem verip müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Firmanızı dijital dünyaya taşıma yolunda merak ettiğiniz ve aklınıza takılan tüm detayları sorabilir, bir kahve içimi süresince planlayabilir, beklentilerinizi değerlendirip fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Neden! Web Kompetan

PROFESYONEL EKİP

Tamamen tecrübeli ve işlerinde uzman yazılımcılar tarafından tasarlanan ve hazırlanan yazılımları siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.

RESPONSIVE TASARIMLAR

Tasarım ve özel yazılım çalışmalarımızı her ekran boyutuna göre uyumlu kodlayarak, müşterilerimizin tüm platformlardan web sitelerine ve özel yazılımlarına en kolay bir biçimde erişmesini sağlarız.

7/24 TEKNİK DESTEK

Müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözmek, problemlerini gidermek ve tekrarlanmasının önüne geçmek öncelikli hedeflerimizden biridir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizi en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık, hizmet anlayışımızda önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğu..

İNOVATİF FİKİRLER

İhtiyaçlarınızı karşılayabilmek ve faydalı olmak amacıyla, hizmetlerimizde farklı, özgün, sürekli yeni fikirler geliştirerek siz değerli müşterilerimize sunmak önceliğimizdir.

FİYATLANDIRMA

Yıllık ücretlendirmeler projeye göre değişiklik göstermektedir. Proje için gerekli alt yapılar değişiklik göstereceğinden, müşteri hizmetlerimize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.